Hakkimizda

EGEM TEMİZLİK sektörde yıllardır tecrübeye sahip ve tecrübe ve birikimlerin oluşturduğu kaliteyle yetişmiş uzman personellerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hijyenik temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, ücretsiz keşif ve sonrasında işinin ehli temizlik servisleri göndermektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri  belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak tüm müşterilerimize eşit öncelik tanımaktayız.

Size verilecek temizlik hizmeti teklifimizi hazırlarken, firmanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve netleştirmeyi umuyoruz.

Temizliğe kurumsal bir perspektiften bakarak, temizliğe ihtiyaç duyacak her ayrı sektöre yönelik verilebilecek hizmetler doğrultusunda özel ekipman ve kimyasallar ile ayrı ayrı ekiplerini operasyona hazır tutarak sektörünün lideri olmayı başaran bir pozisyondayız.

İnşaat temizliği, dış cephe temizliği, personel temini, ofis temizliği, ev temizliği ve fabrika temizliği çözümleri sunmaktayız.

İşimize önem veriyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerimiz den bazıları

+16 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.